شبکه های اجتماعی
تصویر عنوان

پیش بینی صنایع و ملزومات آن

درباره این پروژه

پیش بینی صنعت سلامت

فرصت ها و پیش بینی ها برای بازار فناوری سلامت

 

COVID-19 نشان داده است که صنعت مراقبت های بهداشتی چقدر در برابر تغییر آسیب پذیر است و نیاز به تحول ساختاری و تکنولوژیکی دارد. در آینده سلامت، ما انتظار داریم شش حوزه کلیدی – به اشتراک گذاری داده ها، قابلیت همکاری، دسترسی عادلانه، مصرف کنندگان توانمند، تغییر رفتار، و پیشرفت علمی – به طور جمعی سیستم سلامت موجود را از مراقبت واکنشی مبتنی بر درمان به پیشگیری و رفاه تبدیل کند. مرزهای سنتی صنعت از بین می‌رود و نقش‌های جدیدی در آینده سلامت ظاهر می‌شود.

2040: چشم انداز ما برای آینده سلامت

تا سال 2040، مراقبت های بهداشتی که امروز می شناسیم دیگر وجود نخواهد داشت. یک تغییر اساسی از “مراقبت از سلامت” به “سلامت” وجود خواهد داشت. و در حالی که بیماری هرگز به طور کامل حذف نخواهد شد، از طریق علم، داده ها و فناوری، ما قادر خواهیم بود بیماری را زودتر شناسایی کنیم، مداخله کنیم و پیشرفت آن را بهتر درک کنیم تا به مصرف کنندگان کمک کنیم تا به طور موثرتر و فعالانه سلامت خود را حفظ کنند. آینده بر سلامتی متمرکز خواهد شد و توسط شرکت‌هایی مدیریت خواهد شد که نقش‌های جدیدی را برای ایجاد ارزش در اکوسیستم سلامت متحول می‌کنند.

توسط اتصال داده بیشتر هدایت می شود. پلتفرم های قابل همکاری و باز و ایمن؛ و افزایش مشارکت مصرف‌کننده، احتمالاً 10 کهن الگو ظاهر می‌شوند و نقش‌های علوم زندگی سنتی و مراقبت‌های بهداشتی امروزی را جایگزین و بازتعریف می‌کنند تا آینده سلامتی را تقویت کنند. 10 کهن الگو به سه دسته مجزا، اما به هم پیوسته تقسیم می شوند:

داده ها و پلتفرم ها: این کهن الگوها زیرساخت های اساسی خواهند بود که ستون فقرات اکوسیستم سلامت فردا را تشکیل می دهند. آنها بینش هایی را برای تصمیم گیری ایجاد خواهند کرد. هر چیز دیگری از داده ها و پلتفرم هایی که سلامت مصرف کننده را حمایت می کنند، ساخته می شود.

بهزیستی و ارائه مراقبت: این کهن الگوها از بین سه گروه، بیشترین تمرکز بر سلامت را دارند که از امکانات مراقبتی و جوامع بهداشتی – مجازی و فیزیکی تشکیل شده است و تحویل مصرف کننده محور محصولات، مراقبت، تندرستی و سلامتی را ارائه خواهند کرد. -بودن.

توانمندسازی مراقبت: این کهن الگوها رابط‌ها، تأمین‌کنندگان مالی و تنظیم‌کننده‌هایی هستند که به کارکرد «موتور» صنعت کمک می‌کنند.

هر سه مؤلفه باید به طور کامل کار کنند و یکپارچه شوند تا آینده سلامتی به زندگی برسد.

 

صرف نظر از یک یا چند مورد از این کهن الگوها، سازمان‌های علوم زیستی و مراقبت‌های بهداشتی باید اکنون انتخاب کنند تا تصمیم بگیرند که کدام نقش(ها) را می‌خواهند در آینده ایفا کنند. برای این تصمیم مهم، درک این موضوع است که چگونه چندین کهن الگو می توانند در یک استراتژی منسجم و مدل های تجاری جدید مورد نیاز برای موفقیت در آینده قرار گیرند.

 

فیلد اضافی

لورم ایپسوم یک متن بی مفهوم

تاریخ

اردیبهشت 95

دسته بندی

تجارت, سلامت